Pełny ekran

Jak dodać moduł Hero?

1. Sekcja Hero łączy w sobie estetykę z czytelnym na użytkownika przekazem. Jest ona widoczna od razu po wejściu na daną stronę internetową, a treść jest widoczna dla użytkownika bez potrzeby przewijania obszaru w dół.

2. Aby dodać moduł Hero, przechodzimy do bloku tworzenia treści, a następnie klikamy przycisk „Dodaj nowy moduł„. Z listy możemy wybrać, jedną z paru zaprojektowanych sekcji Hero, dla przykładu wybierzmy Hero [styl 1].

3. Włączamy naszą sekcję. Następnie uzupełniamy pola znajdujące się poniżej: Nagłówek, Opis, wybieramy Zdjęcie. Zdjęcie możemy wybrać z już istniejących grafik w naszej Bibliotece mediów, lub przesłać je lokalnie z zakładki „Prześlij pliki„. Zdjęcie z naszego komputera możemy przeciągnać do naszego okna lewym przyciskiem myszy lub wybrać lokalizację zdjęcia poprzez przycisk „Wybierz pliki„. Po wybraniu zdjęcia, potwierdzamy przyciskiem „Wybierz„.

4. Teraz możemy przejść do ustawienia Kolor tła naszej sekcji Hero.

5. Następnie możemy ustawić nasze przyciski. Przycisk nr 1 może kierować na wybrany przez nas adres lub podstronę. Przycisk nr 2 może zachęcić użytkownika do kontaktu. W nazwie przycisku możemy wpisać „Zadzwoń +48 000 000 000”. W polu adres URL wpisujemy: <a href=”tel:+48000000000″>+48 000 000 000</a> dzięki temu sprawimy, iż użytkownik po kliknięciu w link z numerem telefonu, będzie mógł bezpośrednio zadzwonić ze swojej komórki.

5. Gotowe. Przechodzimy do góry i klikamy „Aktualizuj” lub „Opublikuj” i możemy podejrzeć efekt naszej pracy.